Oferty pracy

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani złożeniem aplikacji, prosimy o przesłanie zgłoszenia wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych na adres:

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Na dokumentach aplikacyjnych prosimy o zamieszczenie poniższej klauzuli: “Zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów związanych z procesem rekrutacji i selekcji realizowanych przez BPH TFI S A, z siedzibą w Warszawie, przy ul. Bonifraterska 17, 00-203, Warszawa.” Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

AKTUALNE OFERTY PRACY:

Młodszy Analityk w Biurze Aktywów Dłużnych

Miejsce pracy:   Warszawa;   nr ref:   TS-923576-MAD

Opis stanowiska:

  • Przygotowywanie analiz i komentarzy na temat rynku i wyników funduszy
  • Zawieranie transakcji w ramach zarządzania płynnością funduszy
  • Budowa, utrzymanie oraz aktualizacja narzędzi w arkuszach kalkulacyjnych
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z podejmowanymi inwestycjami
  • Monitorowanie rynków stopy procentowej, walut i towarów; wydawanie wstępnych rekomendacji inwestycyjnych
  • Monitoring jakości portfela obligacji korporacyjnych
  • Analiza sprawozdań finansowych
  • Spotkania z przedstawicielami firm i banków m.in. w procesie oferowania obligacji korporacyjnych

Wymagania:

  • Studia wyższe (preferowane kierunki: finanse, bankowość, matematyka, statystyka) lub student ostatniego roku powyższych kierunków
  • Wiedza z zakresu makroekonomii oraz znajomość zasad funkcjonowania rynków finansowych
  • Umiejętności programowania w VBA oraz zaawansowanej znajomości programu MS Excel
  • Umiejętność budowy modeli finansowych
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień analizy ekonomiczno-finansowej przedsiębiorstw
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • Ciągłe podnoszenie kwalifikacji poprzez udział w ambitnych projektach
  • Pakiet socjalny: prywatna opieka medyczna, karta Multisport, możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego

Aplikacje prosimy wysyłać na adres:

Na dokumentach aplikacyjnych prosimy o zamieszczenie poniższej klauzuli: “Zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów związanych z procesem rekrutacji i selekcji realizowanych przez BPH TFI S A, z siedzibą w Warszawie, przy ul. Bonifraterska 17, 00-203, Warszawa.”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.