Wróć do strony głównej

Nieruchomości

Budynek biurowy Rodan

Data Transakcji: lipiec 2009 roku
Wartość nieruchomości: 10,3 mln PLN*
Powierzchnia obiektu: 2 000 m2
Lokalizacja: Warszawa, Dzielnica Ursynów, ul Puławska 465 (zobacz mapę dojazdu)

Charakterystyka: Kameralny budynek biurowy zlokalizowany ok. 10km od centrum Warszawa o ciekawej architekturze zarówno z punktu widzenia bryły jaki i charakteru elewacji, która została wykonana z cegły piaskowo-wapiennej nadając budynkowi ascetyczny wygląd, korespondujący z surowym wystrojem hallu wejściowego. W 1999 roku obiekt ten otrzymał I Nagrodę Ministra Infrastruktury a także został wyróżniony przez Stowarzyszenie Architektów Polskich w corocznie organizowanym konkursie Nagroda Roku na najlepszy budynek na terenie Polski.
Budynek posiada trzy kondygnacje oferujące łącznie ponad 1 700 m2 powierzchni biurowej.

Budynek biurowy - Onyx

Data Transakcji: grudzień 2010 roku
Wartość nieruchomości: 57,1 mln PLN*
Powierzchnia obiektu: 6 000 m2
Lokalizacja: Kraków, Dzielnica Podgórze, ul. Powstańców Śląskich 26 (zobacz mapę dojazdu)

Charakterystyka: Nowoczesny 5-kondygnacyjny budynek biurowy klasy B+ o łącznej powierzchni użytkowej ok. 6 000 m2 wraz z zapleczem parkingowym na ponad 150 miejsc. Obiekt został oddany do użytkowania w 2008 roku.
Nieruchomość posiada dogodną komunikację, zarówno publiczną jaki i samochodową z pozostałymi częściami miasta i położona jest w odległości ok. 12 km od portu lotniczego Kraków-Babice. Biurowiec wyposażony jest w klimatyzację, wentylację, okablowanie strukturalne oraz 3 nowoczesne windy. Na parterze zlokalizowana jest recepcja oraz samoobsługowa restauracja, w podziemiu parking dla samochodów osobowych. Aktualnie całość oferowanej w obiekcie powierzchni biurowej jest przedmiotem umów najmu.

* Wartość nieruchomości będąca podstawą do określenia oficjalnej wyceny Certyfikatów BPH FIZ Sektora Nieruchomości 2 na dzień 16.12.2015 r.