Wróć do strony głównej

Aktualności

Rozstrzygnięcie konkursu "Strzał w dzięsiątkę z BPH TFI"

09-06-2011

Wszystkim dziękujemy za udział w konkursie "Strzał w dziesiątkę z BPH TFI", a zwycięzcom serdecznie gratulujemy.

Nagrody w konkursie

Lista laureatów składających zapisy za pośrednictwem Banku BPH oraz Domu Maklerskiego BZ WBK. Lista laureatów z DI BRE, mBanku oraz Multibanku zostanie opublikowana w najbliższych dniach.

Tablet 2 generacji (iPad 2)

  1. GRZEGORZ U. (WARSZAWA) nr zapisu 001524


DVD 

  1. BARBARA H. (WOJKOWICE KOŚCIELNE) nr zapisu 001525
  2. BOGDAN G. (ŁÓDŹ) nr zapisu 002492
  3. DANIEL O. (TWARDOGÓRA) nr zapisu 001197
  4. GABRIELA B. (MŁAWA) nr zapisu 000151
  5. GRZEGORZ G. (ŁOMIANKI) nr zapisu 001697
  6. GRZEGORZ Z. (SANDOMIERZ) nr zapisu 001853
  7. JERZY M. (KOSAKOWO) nr zapisu 002791
  8. KATARZYNA K. (TORUN) nr zapisu 000298
  9. MARIA K. (OTWOCK) nr zapisu 002342
  10. MIROSŁAWA A. (SZCZECIN) nr zapisu 001357
  11. PAWEŁ P. (WŁOCŁAWEK) nr zapisu 002166
  12. STANISŁAW P. (ZAWIERCIE) nr zapisu 000456
  13. STANISŁAW W. (BISKUPICE) nr zapisu 002645
  14. TADEUSZ J. (WAŁBRZYCH) nr zapisu 002011
  15. TERESA S. (WARSZAWA) nr zapisu 000766
  16. VLADISLAV F. (CIESZYN) nr zapisu 000605
  17. WŁADYSŁAW P. (KATOWICE) nr zapisu 001057
  18. ZBIGNIEW T. (SZCZECIN) nr zapisu 000900


Stacja pogodowa 

  1. AGNIESZKA L. (ROKITNO) nr zapisu 002749
  2. ALDONA Z. (KATOWICE) nr zapisu 000415
  3. ALEKSY P. (ZĄBKI) nr zapisu 001581
  4. ALICJA K. (KOZIENICE) nr zapisu 002686
  5. ALINA G. (RYKI) nr zapisu 000892
  6. ALINA O. (PRZECŁAW) nr zapisu 001984
  7. ANDRZEJ B. (ELBLĄG) nr zapisu 000812
  8. ANDRZEJ B. (SANDOMIERZ) nr zapisu 002594
  9. ANDRZEJ D. (BRZEG) nr zapisu 001159
  10. ANDRZEJ H. (KRAKÓW) nr zapisu 001781
  11. ANDRZEJ P. (WARSZAWA) nr zapisu 001720
  12. ANDRZEJ R. (POROST) nr zapisu 001921
  13. ANDRZEJ S. (SKAWINA) nr zapisu 002334
  14. ANDRZEJ T. (WARSZAWA) nr zapisu 000032
  15. ANETA C. (WARSZAWA) nr zapisu 001417
  16. ANITA Z. (WARSZAWA) nr zapisu 000990
  17. ANNA F. (RYBNIK) nr zapisu 000066
  18. ANNA G. (WARSZAWA) nr zapisu 002120
  19. ANNA K. (WARSZAWA) nr zapisu 001053
  20. ANNA M. (WOLA KRZYSZTOPORSKA) nr zapisu 000520
  21. ANNA N. (MYSŁOWICE) nr zapisu 001144
  22. ANTONI B. (ŻÓŁTAŃCE KOLONIA) nr zapisu 001340
  23. ANTONI J. (SZCZECIN) nr zapisu 000320
  24. ANTONI R. (OLSZTYN) nr zapisu 002278
  25. ARKADIUSZ J. (SKARŻYSKO-KAMIENNA) nr zapisu 002640
  26. ARSENIUSZ N. (MŁAWA) nr zapisu 002626
  27. ARTUR G. (IDZIKOWICE) nr zapisu 002785
  28. BARBARA D. (NIECHANOWO) nr zapisu 000837
  29. BARBARA M. (CZĘSTOCHOWA) nr zapisu 002859
  30. BARBARA M. (WARSZAWA) nr zapisu 000250
  31. BARBARA S. (BYDGOSZCZ) nr zapisu 001842
  32. BARBARA S. (RYKI) nr zapisu 001594
  33. BEATA A. (PŁOCK) nr zapisu 001676
  34. BEATA R. (BIALYSTOK) nr zapisu 000611
  35. BENEDYKT G. (PŁOŃSK) nr zapisu 001858
  36. BERNARD G. (PRZECHLEWO) nr zapisu 002501
  37. BŁAŻEJ M. (KIELCE) nr zapisu 001971
  38. BOGUSŁAW M. (CHRZANÓW) nr zapisu 001548
  39. BOGUSŁAWA S. (ŁÓDŹ) nr zapisu 001304
  40. BOŻENA S. (ZAMOŚĆ) nr zapisu 001816
  41. BRUNON G. (GORZOW WLKP) nr zapisu 000285
  42. CZESŁAW P. (WARSZAWA) nr zapisu 000169
  43. DAGMARA T. (KOSZALIN) nr zapisu 002001
  44. DANUTA M. (KRAKÓW) nr zapisu 001090
  45. DANUTA N. (WARSZAWA) nr zapisu 000460
  46. EDMUND M. (RUDA SLASKA) nr zapisu 000799
  47. EDWARD Ł. (WARSZAWA) nr zapisu 002834
  48. ELZBIETA Z. (WARSZAWA) nr zapisu 000153
  49. ELŻBIETA S. (ZIELONA GÓRA) nr zapisu 002551
  50. EUGENIA W. (WARSZAWA) nr zapisu 000078
  51. EWA G. (LESZNO) nr zapisu 002656
  52. EWA J. (WARSZAWA) nr zapisu 000938
  53. EWA K. (WROCŁAW) nr zapisu 000718
  54. EWA P. (WARSZAWA) nr zapisu 000703
  55. EWA W. (DARŁOWO) nr zapisu 000301
  56. FERDYNAND W. (MYSŁOWICE) nr zapisu 001467
  57. FRANCISZEK R. (GMINA NOWA SŁUPIA) nr zapisu 001079
  58. GABRIELA G. (WARSZAWA) nr zapisu 000382
  59. HANNA C. (SYPNIEWO) nr zapisu 000654
  60. HELENA A. (WARSZAWA) nr zapisu 002240
  61. HELENA S. (WARSZAWA) nr zapisu 002048
  62. HENRYK K. (SOSNOWIEC) nr zapisu 002722
  63. IRENA B. (CHOJNICE) nr zapisu 002320
  64. IRENA T. (SZCZECIN) nr zapisu 002907
  65. IRENA W. (SKARŻYSKO-KAMIENNA) nr zapisu 002106
  66. IWONA T. (WARSZAWA) nr zapisu 001894
  67. IZABELA G. (WARSZAWA) nr zapisu 000444
  68. IZABELLA R. (WARSZAWA) nr zapisu 000094
  69. JADWIGA C. (WARSZAWA) nr zapisu 002185
  70. JADWIGA N. (GNIEZNO) nr zapisu 000560
  71. JADWIGA Ś. (PŁOCHOCIN) nr zapisu 000787
  72. JAKUB M. (MŁAWA) nr zapisu 002733
  73. JAN B. (MORAWICA) nr zapisu 002536
  74. JAN D. (KRAKÓW) nr zapisu 000273
  75. JAN G. (BIAŁYSTOK) nr zapisu 001829
  76. JANINA S. (GORZÓW WLKP.) nr zapisu 002924
  77. JANUSZ B. (RZESZÓW) nr zapisu 002393
  78. JANUSZ H. (BIAŁYSTOK) nr zapisu 000474
  79. JANUSZ R. (KROSNO) nr zapisu 000545
  80. JAROSŁAW C. (POZNAŃ) nr zapisu 001763
  81. JAROSŁAW S. (LEŃCZE) nr zapisu 001006
  82. JERZY B. (WARSZAWA) nr zapisu 000224
  83. JERZY C. (GRUDZIĄDZ) nr zapisu 000825
  84. JERZY G. (NOWE MIASTO N/PILICĄ) nr zapisu 001107
  85. JERZY G. (TARNOBRZEG) nr zapisu 001433
  86. JERZY S. (GLIWICE) nr zapisu 002458
  87. JERZY W. (ŁĘCZNA) nr zapisu 002203
  88. JOANNA K. (WARSZAWA) nr zapisu 000109
  89. JOANNA M. (WAŁCZ) nr zapisu 001641
  90. JOLANTA D. (BUSKO-ZDRÓJ) nr zapisu 000746
  91. JOZEFA L. (WARSZAWA) nr zapisu 000356
  92. JÓZEF B. (MIĚDZYZDROJE) nr zapisu 000773
  93. JÓZEF R. (MICHAŁOWICE) nr zapisu 002381
  94. KAROLINA F. (ŻARY) nr zapisu 001624
  95. KATARZYNA I. (WARSZAWA) nr zapisu 2011-03-29 21:45:00 (data złożenia zapisu)
  96. KATARZYNA Z. (MYŚLENICE) nr zapisu 000049
  97. KRYSTIAN U. (BYTOM) nr zapisu 001448
  98. KRYSTYNA B. (GOLENIÓW) nr zapisu 001748
  99. KRYSTYNA J. (SZCZYRK) nr zapisu 002445
  100. KRYSTYNA K. (BRZEG) nr zapisu 001876
  101. KRYSTYNA K. (ŁOMIANKI) nr zapisu 001378
  102. KRYSTYNA S. (WARSZAWA) nr zapisu 001492
  103. KRYSTYNA T. (CHOJNICE) nr zapisu 002259
  104. KRZYSZTOF K. (BIAŁA PODLASKA) nr zapisu 002814
  105. KRZYSZTOF R. (KATOWICE) nr zapisu 000973
  106. LESZEK G. (GDAŃSK) nr zapisu 001907
  107. MACIEJ K. (MIECHÓW) nr zapisu 000880
  108. MAGDALENA C. (MORDY) nr zapisu 002483
  109. MAŁGORZATA W. (BRZESKO) nr zapisu 000959
  110. MAREK P. (WARSZAWA) nr zapisu 001939
  111. MAREK R. (KOBYŁKA) nr zapisu 002224
  112. MARIA B. (BYDGOSZCZ) nr zapisu 001237
  113. MARIA R. (WYSOKA) nr zapisu 001504
  114. MARIA W. (TULCE) nr zapisu 001800
  115. MARIAN G. (ŁÓDŹ) nr zapisu 002064
  116. MARIUSZ D. (NADMA) nr zapisu 000211
  117. MARZENA S. (ORZYSZ) nr zapisu 000017
  118. MICHAŁ K. (GNIEZNO) nr zapisu 000670
  119. MICHAŁ P. (KATOWICE) nr zapisu 001214
  120. MICHAŁ W. (WARSZAWA) nr zapisu 000534
  121. MIRELA S. (ŻARY) nr zapisu 000759
  122. MIROSŁAW B. (BORKOWICE-BŁAŻEJOWICE) nr zapisu 002077
  123. MIROSŁAW B. (OPOLE) nr zapisu 000502
  124. MIROSŁAW R. (SŁAWKÓW) nr zapisu 001661
  125. MIROSŁAW U. (GNIEZNO) nr zapisu 000853
  126. PAWEŁ G. (STARE CZARNOWO) nr zapisu 000196
  127. PAWEŁ S. (MNISZKÓW) nr zapisu 002349
  128. PIOTR B. (KORCZYNA) nr zapisu 002580
  129. PIOTR N. (PISZ) nr zapisu 001609
  130. PIOTR W. (BĘDZIN) nr zapisu 002034
  131. PRZEMYSŁAW G. (KRAKÓW) nr zapisu 002671
  132. RENATA R. (USTRONIE MORSKIE) nr zapisu 001957
  133. RENATA W. (BIELSKO-BIAŁA) nr zapisu 002303
  134. ROBERT J. (KOZIENICE) nr zapisu 002565
  135. ROMAN K. (TARNOWO PODGÓRNE) nr zapisu 000684
  136. ROMAN P. (RZESZÓW) nr zapisu 001275
  137. ROMAN Z. (TROSZYN) nr zapisu 000367
  138. RYSZARD D. (INOWROCŁAW) nr zapisu 001522
  139. RYSZARD F. (PIASECZNO) nr zapisu 001040
  140. RYSZARD M. (KRAKÓW) nr zapisu 000239
  141. RYSZARD N. (INOWROCŁAW) nr zapisu 001287
  142. RYSZARD N. (KRAKÓW) nr zapisu 001120
  143. RYSZARD R. (GARDNO) nr zapisu 002153
  144. SŁAWOMIR G. (RUMIA) nr zapisu 002088
  145. SŁAWOMIR M. (WIĘCBORK) nr zapisu 000490
  146. STANISŁAW D. (RYKI) nr zapisu 001732
  147. STANISŁAW EUGENIUSZ K. (ŁÓDŹ) nr zapisu 001022
  148. STANISŁAW K. (CIECHANÓW) nr zapisu 001064
  149. STANISŁAW R. (CHRZANÓW) nr zapisu 000574
  150. STANISŁAW W. (MŁAWA) nr zapisu 000398
  151. STANISŁAW W. (SZCZECIN) nr zapisu 000186
  152. STEFAN P. (LUBLIN) nr zapisu 001178
  153. TADEUSZ M. (GARBATKA LETNISKO) nr zapisu 002518
  154. TADEUSZ P. (BELĘCIN) nr zapisu 2011-04-28 14:53:00 (data złożenia zapisu)
  155. TADEUSZ T. (STRAŻÓW) nr zapisu 002610
  156. TADEUSZ W. (WARSZAWA) nr zapisu 002877
  157. TADEUSZ Z. (WYSZKÓW) nr zapisu 000865
  158. TERESA B. (WARSZAWA) nr zapisu 002470
  159. TERESA F. (WARSZAWA) nr zapisu 001194
  160. TERESA H. (SOSNOWIEC) nr zapisu 002171
  161. TERESA R. (WARSZAWA) nr zapisu 002019
  162. TERESA W. (ZABRZE) nr zapisu 000625
  163. TOMASZ O. (WARSZAWA) nr zapisu 002764
  164. URSZULA C. (KATOWICE 15) nr zapisu 001250
  165. WALDEMAR Ż. (SZTABIN) nr zapisu 000337
  166. WANDA K. (OŻARÓW MAZOWIECKI) nr zapisu 002428
  167. WIESŁAW M. (WARSZAWA) nr zapisu 001698
  168. WIESŁAW S. (RZESZÓW) nr zapisu 002367
  169. WIESŁAWA F. (SZCZECIN) nr zapisu 001401
  170. WIESŁAWA K. (DOBRZYNIEWO KOŚĆ.) nr zapisu 001261
  171. WIESŁAWA L. (PŁOCK) nr zapisu 002137
  172. WITOLD M. (ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI) nr zapisu 2011-04-19 16:01:00 (data złożenia zapisu)
  173. WOJCIECH I. (KRAKÓW) nr zapisu 000907
  174. WOJCIECH T. (KONIKOWO) nr zapisu 000432
  175. ZBIGNIEW D. (ZALESIE) nr zapisu 001353
  176. ZBIGNIEW K. (PISZCZAC) nr zapisu 002710
  177. ZBIGNIEW N. (GNIEZNO) nr zapisu 000136
  178. ZBIGNIEW T. (BRZESKO) nr zapisu 001567
  179. ZBYSŁAW A. (DOBRE MIASTO) nr zapisu 000595
  180. ZDZISŁAW B. (RZEKUŃ) nr zapisu 002698
  181. ZDZISŁAW P. (OSTROŁĘKA) nr zapisu 002410
  182. ZDZISŁAW Ż. (OSIELSKO) nr zapisu 001327
  183. ZOFIA K. (GRUDZIĄDZ.) nr zapisu 001481
  184. ZOFIA R. (WARSZAWA) nr zapisu 000122
  185. ZWIENISŁAWA L. (TORUŃ) nr zapisu 000639
  186. ZYGFRYD K. (GRUDZIĄDZ) nr zapisu 001133
  187. ZYGMUNT C. (SIEDLCE) nr zapisu 000925
Wróć do listy