Notowania: 24.02.2017 Zobacz wszystkie

Komentarze zarządzających Zobacz wszystkie Komentarze zarządzających

Marcin Winnicki - Dyrektor Biura Portfeli Strategicznych
Marcin Winnicki Dyrektor Biura Portfeli Strategicznych
10.02.2017Komentarz zarządzającego

Styczeń przyniósł kontynuację pozytywnych nastrojów na warszawskiej giełdzie. Rosły indeksy małych jak i dużych spółek. Wydaje się, że na GPW zaczęły napływać dawno nie widziane pieniądze inwestorów zagranicznych, co można wnioskować również po sile złotego. Do dalszego rozwinięcia i podtrzymania dobrej koniunktury na akcjach brakuje już tylko większego zaangażowania inwestorów indywidualnych, którzy w dalszym ciągu w większości podchodzą do inwestycji bardzo ostrożnie. W najbliższych kilku tygodniach nie widać na horyzoncie jakiś poważnych zagrożeń dla rynku akcji, także przy kontynuacji napływu świeżych środków indeksy powinny kontynuować marsz w górę. Fundusz w minionym okresie utrzymywał zaangażowanie w akcjach na poziomie 55-60%, w większości w sektorze małych oraz średnich spółek, co będzie również podtrzymane w najbliższym czasie.

czytaj całość

Aktualności Zobacz wszystkie Aktualności

10.02.2017

Kontynuacja wzrostów z końca 2016 roku - komentarz miesięczny BPH TFI

TOP 5 Wydarzenia Polska i Świat Kontynuacja silnych wzrostów indeksów giełdowych Dobre odczyty wskaźników wyprzedzających koniunktury na świecie Kolejne prośrodowiskowe graniczenia w produkcji w chińskim przemyśle Wzrost niepewności po zaprzysiężeniu Donalda Trumpa na prezydenta USA Zdecydowana poprawa wskaźnika PMI dla Polski

Czytaj więcej
07.02.2017

Niedostępność serwisu informacyjnego

W dniu wczorajszym w godzinach popołudniowych z przyczyn technicznych serwis informacyjny bphtfi.pl był niedostępny. Przepraszamy za niedogodności.

Czytaj więcej
03.02.2017

Perspektywy dla rynku akcji, obligacji i surowców na 2017 rok

Początek 2017 roku zaczynamy w zupełnie innych, dużo lepszych nastrojach na światowych rynkach akcji. Druga połowa 2016 roku, mimo zaskakujących rozstrzygnięć politycznych przyniosła powiew dawno nie widzianego optymizmu...

Czytaj więcej

Ogłoszenia prawne Zobacz wszystkie Ogłoszenia prawne

17.02.2017

Aktualizacja Kluczowych Informacji dla Inwestorów

BPH Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. informuje, że w dniu 17 lutego 2017 r. nastąpiła publikacja zaktualizowanych Kluczowych Informacji dla Inwestorów dla:

Czytaj więcej
14.02.2017

Informacja o zamiarze wykupywania certyfikatów inwestycyjnych BPH FIZ Dochodowych Surowców

BPH Fundusz Inwestycyjny Zamknięty Dochodowych Surowców (Fundusz), zarządzany przez BPH Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. informuje o zamiarze wykupywania Certyfikatów Inwestycyjnych Funduszu.

Czytaj więcej

Skontaktuj się z nami

Infolinia*: 801 350 000 *koszt połączenia wg taryfy operatora

Dlaczego warto inwestować w fundusze?

  • Jest to jedna z najpopularniejszych w świecie długoterminowych form inwestowania.
  • Otrzymujesz szeroki dostęp do możliwości inwestycyjnych, które w normalnych warunkach zarezerwowane są dla inwestorów dysponujących dużym kapitałem.
  • Twoimi pieniędzmi zarządzają doradcy inwestycyjni, doświadczeni w inwestycjach na rynku kapitałowym, wspierani przez zespoły analityków, ekspertów w zakresie swojego działania.

Dowiedz się więcej jak inwestować